Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista (k/m) ds. wsparcia klienta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CRIF to wiodący dostawca informacji kredytowej w Europie kontynentalnej oraz jeden z kluczowych podmiotów w skali światowej, dostarczających zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej oraz handlowej, zarządzania kredytami i marketingiem, który znalazł się na liście FinTech 100 - prestiżowym rankingu wiodących dostawców technologii dla branży usług finansowych na całym świecie. Obecnie ponad 6300 banków i instytucji finansowych oraz 44 tysięcy klientów indywidualnych codziennie korzysta z usług firmy CRIF aż w 50 krajach.

    Oddział w Krakowie od 2001r. stanowi centrum badawczo-rozwojowe. Zajmuje się rozwojem unikalnej platformy do tworzenia rozwiązań zarządzania ryzykiem oraz realizacją na jej bazie projektów dla klientów grupy. Produkty i usługi grupy są oferowane na polskim rynku za pośrednictwem Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG S.A.) oraz CRIF Services Sp. z o.o..

    W związku ze wzrostem liczby klientów na rynku polskim poszukujemy zdolnych i energicznych osób, zainteresowanych wsparciem procesu obsługi klientów.
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • bezpośrednie wsparcie klienta końcowego na rynku polskim
    • wsparcie Partnerów oraz wewnętrznych działów w obsłudze klientów w Polsce i za granicą
    • rozwój i utrzymanie dokumentacji dotyczącej  wsparcia

    Wymagania:

    • komunikatywność i zorientowane na klienta końcowego
    • samodzielność, dokładność oraz terminowość
    • ogólna wiedza z zakresu systemów informatycznych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • chęć uczenia się
    • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w zakresie procesów wsparcia obsługi klienta
    • prywatne ubezpieczenie
    • kartę multisport
    • pakiet socjalny
    • szkolenia, w tym zajęcia z jęz. Angielskiego
    • dofinansowanie do obiadów

    CRIF Services Sp. z o.o. ul. Lublańska 38
    31-476 Kraków
    www.crif.pl

    Prosimy również o dołączenie poniższego oświadczenia:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
    Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".