Specjalista/ka ds. Administracji Biurowej

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Pastelowa 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 09 lut 2023
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura Hochland Polska w Poznaniu w kwestiach organizacyjno – administracyjnych - niech każdy Pracownik i każdy Gość poczuje się jak u siebie;

  • Współpraca z firmami outsourcingowymi świadczącymi usługi dla biura w Poznaniu (firmy kurierskie, cateringowe, wspomagające proces planowania podróży służbowych);

  • Wspieranie sprawnego funkcjonowania obszaru zarządzania flotą samochodową;

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność oraz chęć do pracy z ludźmi;

  • Zaangażowanie i chęć do nauki;

  • Umiejętności organizacyjne i kreatywne myślenie;

  • Język: angielski minimum średniozaawansowany w mowie i piśmie;

  • Wykształcenie: mile widziane ukończone studia wyższe w zakresie zarządzania, administracji, ekonomii;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa na zastępstwo do marca 2024 r.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • program emerytalny

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • program rekomendacji pracowników

    • udział w zyskach Grupy Hochland

    • platforma kafeteryjna Sodexo

    • programy doceniania i rekomendacji pracowników

    • dofinansowanie posiłków w pracy

    Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje