Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Administracji i Obsługi Recepcji

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLAND O firmie

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Valeo Siemens eAutomotive

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 1000 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej.

Obecnie do Valeo Siemens eAutomotive w Czechowicach-Dziedzicach prowadzona jest rekrutacja na stanowisko

Miejsce pracy: Valeo Siemens eAutomotive Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy recepcji, w tym: odbieranie telefonów, maili, współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską oraz dostawcami innych usług;
  • Przyjmowanie gości oraz zewnętrznych współpracowników;
  • Koordynacja kalendarza salek spotkań oraz dbałość o ich przygotowanie;
  • Zapewnienie odbioru i terminowego przepływu dokumentów;
  • Prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich;
  • Opieka nad flotą samochodową;
  • Koordynowanie oraz organizacja cateringu;
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych;
  • Zaopatrywanie recepcji w materiały eksploatacyjne;
  • Wsparcie w opracowywaniu i redagowaniu materiałów związanych z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną;
  • Wsparcie administracyjne przy wdrażaniu nowych pracowników;
  • Obsługa kart Mybenefit (rejestrowanie, wyrejestrowywanie);
  • Przygotowywanie i wydawanie kart rejestracji czasu pracy;
  • Obsługa pracowników w zakresie zabezpieczenia w odzież roboczą (składania reklamacji, przygotowywania raportów związanych z serwisem odzieży roboczej).

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność ustalania priorytetów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność i otwartość;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) – w zakresie wykraczającym poza dane ustawowe (art. 221 k.p.) - dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego na stanowiska produkcyjne i magazynowe przez administratora danych osobowych: Valeo Siemens eAutomotive Poland Sp.z o.o, 43-500 Czechowice-Dziedzice, ul.Bestwińska 21  (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:
Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i magazynowe prowadzonych przez lub na rzecz w/w administratora danych osobowych. Niniejsza zgoda obowiązuje przez okres 24 miesięcy liczony od dnia ostatniej aktualizacji danych osobowych przez Kandydata. Dane mogą być usunięte ze zbioru danych na życzenie Kandydata w każdym momencie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy