Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Administracji

Quantum Qguar Sp. z o.o.O firmie

Quantum Qguar Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3A

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zakres obowiązków dzielony pomiędzy prace w ramach obsługi sekretariatu oraz prace zespołu administracji
  • prowadzenie rejestru korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych, obsługa gości, obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów, w tym: opisywanie faktur, porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • współpraca z pracownikami firmy, w tym: obsługa delegacji, rezerwacja hoteli, obsługa rezerwacji firmowej floty samochodowej, obsługa badań medycyny pracy
  • realizacja zadań na potrzeby zespołu administracji i kadr
  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości
  • przygotowywanie wniosków i pism do urzędów skarbowych, sądów, banków oraz innych instytucji
  • obsługa i rozliczanie benefitów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do g. 18:00
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Specjalista/ka ds. Administracji, Walerego Sławka 3A, Podgórze Duchackie, Kraków