Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Administracji

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 291A, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jaworzyńska 291A

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów

  • Rejestracja faktur

  • Wsparcie administracyjno - organizacyjne biura

  • Organizacja kalendarza Zarządu w zakresie spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych, wizyt, audytów etc.

  • Opieka nad flotą samochodową

  • Uczestnictwo w spotkaniach dot. działań strategicznych i operacyjnych

  • Współorganizacja eventów zakładowych oraz współpraca z działem komunikacji

  • Koordynacja i wsparcie zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkim

  • Wprowadzanie i nadzorowanie danych w systemach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość programów MS Office

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywność, otwartość na nowe zadania

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka japońskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, bezpośrednio z firmą Toyota Boshoku Legnica

  • Komputer i telefon służbowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Czyste i przyjazne warunki pracy

  • Nagroda roczna

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego (m.in Wczasy pod Gruszą, Becikowe...)

  • Program Toyota Family – preferencyjny leasing i zakup samochodów Toyota dla Pracowników

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w doświadczonym zespole współpracowników, ekspertów w dziedzinie

Dołącz do Toyota Boshoku Legnica i przekonaj się, że warto z nami budować firmę i swoją zawodową przyszłość.

Doceniamy naszych pracowników, ponieważ to ich wysiłek składa się na sukces całego przedsiębiorstwa.

Toyota Boshoku Legnica to zaufana firma odpowiedzialna społecznie, która wyprzedza czasy i trendy otwierając przyszłość dzięki wspólnym wysiłkom.

Przewiń do profilu firmy