Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Administracji Magazynowej

DSV SolutionsO firmie

  • Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja przesyłek magazynowych w systemie WMS
  • Przygotowywanie raportów dla Klienta
  • Rozpatrywanie reklamacji Klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem
  • Staranne i sumienne prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz jej archiwizowanie
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w Zespole
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym (współpraca z Klientem anglojęzycznym)
  • Doświadczenie w pracy w dziale administracji magazynu lub Dziale Obsługi Klienta operatora logistycznego
  • Skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie lekcji Business English
  • Grupy sportowe
  • Prezenty świąteczne
  • Ergonomiczne miejsce pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • ergonomiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualne oferty pracodawcy
SOL/BŁO/SAM/062022

Specjalista/ka ds. Administracji Magazynowej, Błonie