Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. administracji magazynowych

PGS

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemów magazynowych WMS,

  • Wprowadzanie danych oraz generowanie dokumentów magazynowych z obsługiwanego systemu w zakresie poprawnego przyjęcia dostaw, przygotowania wysyłek czy wydania towaru z magazynu,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,

  • Prowadzenie ewidencji i rejestrów oraz przygotowywanie raportów dotyczących gospodarki magazynowej, w tym prowadzenie sald paletowych

  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień redukujących straty oraz innych podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarze magazynu,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Uczestnictwo i inicjowanie inwentaryzacji wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze systemu klasy ERP, WMS (znajomość Qguar mile widziane),

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość zagadnień, dotyczących gospodarki magazynowej,

  • Umiejętność obsługi komputera, oraz pakietu MS Office( Excel, Power Point, Outlook),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie procesów magazynowych

  • Sumienność i dokładność wykonywanych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim, w nowym magazynie centralnym,

  • Stabilny system wynagradzania: płacę podstawową + premię zależną od osiąganych wyników w pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.

PGS

Spółka PGS Sp. z o.o. prowadząca szeroko zakrojoną działalność handlową a także dystrybucyjną, skupiająca 600 sklepów w całym kraju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do nowo tworzonego magazynu centralnego na stanowisko:

Specjalista/ ka ds. administracji magazynowych

Miejsce pracy: Jawczyce koło Ożarowa Mazowieckiego

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych)