Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Administracji

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu administracyjnego w bieżących sprawach dot. spółek w Polsce i w mniejszym stopniu w USA,

  • bieżąca obsługa biura w Szczecinie,

  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych Pracowników,

  • prowadzenie przydzielonych ewidencji, przygotowywane raportów i zestawień na potrzeby działu,

  • wsparcie w koordynacji floty samochodów,

  • asysta w przyjmowaniu Pracowników i ich adaptacji do organizacji,

  • czynny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • zdolności organizacyjne: dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność oraz odpowiedzialność,

  • elastyczność i umiejętność dostosowywania się do dynamicznych zmian w ciągu dnia pracy,

  • komunikatywność oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • znajomość obsługi programu Excel.

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w administracji będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana wiedza z zakresu WordPress.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku automotive,

  • całkowite wdrożenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,

  • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 700 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Przewiń do profilu firmy