Oferta pracy

Specjalista(ka) ds. Administracji Personalnej

Empik S.A.

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksową obsługę umów o współpracę poprzez: przygotowanie dokumentacji, ewidencję danych w systemie, księgowanie faktur kosztowych oraz tworzenie rezerw i księgowanie wyciągów bankowych;

  • Administrowanie aplikacjami HR;

  • Doradztwo i wsparcie dla współpracowników w zakresie zagadnień personalnych.

Nasze wymagania

  • Znasz zagadnienia z zakresu administracji personalnej;

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Masz doświadczenie w obsłudze umów o współpracę;

  • Znasz język angielski na poziomie który umożliwia swobodną komunikację;

  • Znasz zastosowania przepisów bądź zasad: rachunkowości i podatku VAT, kodeksu pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego;

  • Znasz zagadnienia z zakresu księgowości i administracji personalnej

  • Doskonale organizujesz swój czas pracy oraz potrafisz koordynować wiele zadań;

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • Jesteś sumienny/a, rzetelny/a i dokładny/a;

  • Umiesz pracować w zespole i pod presją czasu;

  • Wiesz co to system kadrowo-płacowy Teta HR i Teta HRM, – jeśli jednak nie wiesz, to dowiesz się u Nas.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy