Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/-ka ds. Administracji Personalnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa procesów związanych z zawieraniem, aktualizacją oraz rozwiązywaniem umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.
    • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia.
    • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik).
    • Sporządzanie zestawień i raportów.
    Oczekiwania:
    • Znajomość przepisów prawa pracy (w tym przepisów związanych z czasem pracy oraz przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych) oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych.
    • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość programu TETA HR i TETA HRM.
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
    • Dokładność, terminowość i systematyczność.
    • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
    • Doskonałe zdolności organizacyjne.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość nauki języka angielskiego).
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.