Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. Administracji Sieci Żłobków

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pozytywne Inicjatywy Edukacja, w związku z realizacją projektu „Pozytywne Żłobki na Podkarpaciu” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, ogłasza nabór na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • realizacja merytoryczna, finansowa i organizacyjna projektu (w tym: wybór lokali, gdzie prowadzone będą placówki i/lub nadzorowanie ich adaptacji, koordynowanie pracy zespołu opiekunów i wychowawców),
    • rekrutacja uczestników projektu oraz kadry,
    • prowadzenie biura projektu,
    • realizacja innych zadań administracyjnych związanych z projektem,
    • kontakt z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, oraz kontrahentami w projekcie.

    Wymagania niezbędne:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, administracja, finanse, rachunkowość oraz kierunki pokrewne),
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • znajomość pakietu Microsoft Office,
    • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność śledzenia zmian w przepisach,
    • komunikatywność.

    Wymagania dodatkowe:

    • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • własna inicjatywa oraz zaangażowanie,
    • zainteresowanie tematyką projektu,
    • znajomość ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
    • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,
    • wsparcie merytoryczne związane z realizacją projektu oraz szkolenia wprowadzające.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
    Do dokumentów należy załączyć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”