Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Administracji

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad organizacją wydarzeń i eventów firmowych, w tym min. konferencji, konkursów, stoisk na targach itp.,

  • współpraca i negocjowanie warunków z partnerami zewnętrznymi w ramach wyznaczonych działań i projektów,

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi wchodzącymi w skład grupy kapitałowej Interseroh, w tym kontrola dokumentacji i nadzór nad realizacją umów wewnętrznych,

  • wyszukiwanie, proponowanie, zamawianie, prowadzenie ewidencji gadżetów marketingowych,

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, w tym prowadzenie rejestrów poczty i przydział poczty do odpowiednich działów firmy, przygotowywanie pism i korespondencji służbowej, zamawianie kuriera, obsługa zewnętrznego systemy nadawczego,

  • obsługa faktur przychodowych i kosztowych w systemie wewnętrznym (w tym rejestracja dokumentów), kontrola poprawności danych faktur kosztowych w obszarze administracji,

  • obsługa zbiorczych skrzynek mailowych,

  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej, nadzór nad umowami z kontrahentami w obszarze administracji oraz prawidłową archiwizacją umów i dokumentów,

  • obsługa recepcji biura Interseroh, w tym obsługa klientów/gości firmy, obsługa centrali telefonicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: administracja, zarządzanie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, terminowość wykonywania obowiązków,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność obsługi Windows i MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2),

  • czynne prawo jazdy kat. B i bieżąca praktyka w prowadzeniu auta.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Aktualnie do Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Przewiń do profilu firmy