Specjalista/ka ds. Administracji

SIEMENS ENERGY Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

• Wsparcie organizacyjno - administracyjne zespołów projektowych w zakresie m in.

o Rejestrowania korespondencji

o organizacji, standaryzacji i archiwizacji dokumentacji projektowej,

o okresowego pobytu na projekcie (budowie)

o planowania działań i przygotowywanie procedur na projekcie

o optymalizacji zasobów materialnych w realizowanych projektach

o wsparcia w organizacji/tworzeniu procesów z zakresu organizacji budowy,

• Organizacyjno-administracyjne wsparcie biura zarządzania projektami (Project Management

Office) w zakresie m.in.:

o organizacji spotkań, przeglądów projektów, monitorowania i raportowania działań na projektach,

o tworzenia i optymalizacji procedur, instrukcji wewnętrznych oraz procesów operacyjnych w zakresie Project Managementu,

• wsparcia komunikacji między-projektowej,

• organizacji, standaryzacji i archiwizacji dokumentacji projektowej,

• onboarding - wsparcie administracyjne procesów związanych z zatrudnieniem dla projektów (nowym, przedłużeniem, zmianą formy, likwidacją).

• zarządzanie zasobami sieciowymi w systemie MyIT

• rozwiązywanie problemów informatycznych

• zarządzanie tłumaczeniami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z administracją/zarządzaniem biurem

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego w zakresie IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (swobodna komunikacja, używany na co dzień),

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,

  • Umiejętność pracy w dużym zespole,

  • Otwartość i komunikatywność,

  • Podejmowanie inicjatywy do usprawniania procesów i propagowania nowych rozwiązań oraz szerzenia wiedzy w celu usprawnienia aktualnych procesów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonych strukturach.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę z zespole profesjonalistów,

  • Możliwość pracy 100% zdalnie,

  • motywacyjny system wynagradzania i atrakcyjny pakiet benefitów (m.in: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe

  • dodatkowy urlop

W Siemens Energy jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą zajmującą się technologiami energetycznymi. Spełniamy rosnące zapotrzebowanie na energię w ponad 90 krajach, zapewniając jednocześnie ochronę naszego klimatu. Zatrudniając ponad 92 000 oddanych pracowników, nie tylko wytwarzamy energię elektryczną dla ponad 16% globalnej społeczności, ale także wykorzystujemy naszą technologię, aby pomóc chronić ludzi i środowisko.

Nasz globalny zespół jest zaangażowany w urzeczywistnianie idei zrównoważonej, niezawodnej i niedrogiej energii poprzez przekraczanie granic możliwości. Podtrzymujemy 150-letnie dziedzictwo innowacji, które zachęca nas do poszukiwania osób, które będą wspierać naszą koncentrację na dekarbonizacji, nowych technologiach i transformacji energetycznej.

Przewiń do profilu firmy