Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. administracji z językiem niemieckim

TECHMAR Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu, obsługa spotkań Zarządu oraz sali konferencyjnej

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

  • Organizacja kwater pracowniczych (dla pracowników delegowanych do Niemiec)

  • Pomoc językowa pracownikom delegowanym

  • Pomocnicze prace księgowe (ewidencja i weryfikacja FV zakupowych, wystawianie FV sprzedażowych, rozliczanie zaliczek pracowniczych itp.)

  • Pomocnicze prace kadrowe (współpraca z ZUS i NFZ)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (na poziomie B2-C1) – warunek konieczny

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy administracyjnej

  • doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi

  • bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, dobrą atmosferę

  • Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu

  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych do naszego oddziału w Berlinie i na projekty

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Szkolenia pracownicze

  • Stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia do pracy, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online z rekruterem poprzedzona rozmową tel.

2

Rozmowa w firmie - sprawdzenie umiejętności praktycznych

3

"Dogranie" warunków umowy po pozytywnym przejściu etapu 1+2

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

TECHMAR Sp. z o.o. jest firmą montażową z 17 letnim doświadczeniem. Nasze usługi realizujemy na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych czy biurowców dla Porsche, BMW, AUDI. Wykonujemy wentylację na lotniskach, szpitalach, uniwersytetach i wiele innych.

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. GOSPODARKI NARZĘDZIOWEJ, FLOTOWEJ oraz IT (Zaopatrzeniowiec)

Przewiń do profilu firmy