Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. administracyjno – biurowych

Melmak Adam Kalinowski

4 5005 000 brutto / mies.

Rewolucji 1905 roku 49a

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura od strony administracyjnej

  • przygotowywanie pism, dokumentów, umów na podstawie przygotowanych draftów

  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów oraz nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • pośredniczenie pomiędzy firmą a biurem rachunkowym w tematach księgowych oraz kadrowo-płacowych

  • przygotowywanie faktur związanych z kosztami firmy do księgowania

  • archiwizacja, skanowanie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • kontakt z urzędami, załatwianie formalności urzędowych

  • wystawianie faktur, terminowe opłacanie faktur, wprowadzanie przelewów do banku

  • zakupy ogólnofirmowe, kontrola i dbałość o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe/spożywcze

Nasze wymagania

  • umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność radzenia sobie z wielowątkowymi zadaniami

  • skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły, terminowość

  • zdolność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • umiejętność obsługi sprzętów biurowych

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • mile widziane wykształcenie w kierunku: finanse, ekonomia, administracja

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • Karta Multisport

  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia

  • Przyjazną atmosferę i zawsze pomocny zespół

O nas

Błyskawicznie rozwijająca się agencja marketingowa, współpracująca z bardzo dużymi markami z branży nowych technologii i gamingu.