Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. administracyjnych i logistyki

ELGRA W.E.Kubik Sp. JawnaO firmie

4 5005 000 brutto / mies.
  • Kępska 21
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ELGRA W.E.Kubik Sp. Jawna

Kępska 21

Opole

ELGRA W.E. KUBIK Sp.j to firma z ugruntowaną pozycją w zakresie sprzedaży urządzeń, komponentów i części zamiennych dla chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Od ponad 30 lat obsługujemy klientów na terenie całego kraju . W 2008 roku stworzyliśmy internetowy serwis www.elgracool.pl który jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych polskich platform sprzedaży w branży HVACR. Wraz z rozwojem tej platformy eksport produktów staje się coraz ważniejszą częścią naszych przychodów i dziś stanowi już blisko 30% obrotu.

Główne obowiązki:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży i przewozowych;
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmowanie płatności gotówkowych,
  • Tworzenie raportów kasowych
  • Obsługa zleceń transportowych, współpraca z firmami przewozowymi
  • Obsługa biura - nadzór nad obiegiem dokumentów, korespondencji, prawidłową archiwizacją i przechowaniem dokumentacji
  • Wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami przełożonych.

Poszukujemy osoby która:

  • Potrafi dobrze zorganizować swoją pracę. Kluczowa jest umiejętność planowania zadań oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Z łatwością nawiązuje kontakty, posiada umiejętność pracy zespołowej.
  • Ma silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania. Najważniejsza jest jakość wykonywania powierzonych zadań. Kluczowy jest profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Dyspozycyjności
  • Dbałości o wizerunek firmy
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego

Oferta firmy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy językowe,
  • Atrakcyjny (stabilny) system wynagradzania, okolicznościowe premie, świadczenia urlopowe
  • Praca pn-pt w godz. 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Opolu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeby procesu rekrutacji prowadzonej przez ELGRA W.E.Kubik Sp. j. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne