Specjalista/ka ds. administracyjnych i zarządzania nieruchomościami

Womak Holding SA. M.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z najemcami w tym: przygotowywanie pism, bieżąca korespondencja, prowadzenie rozmów z najemcami oraz podejmowanie działań mających na celu rozwiązanie problemów zgłaszanych przez najemców,

  • Tworzenie umów najmu, koordynacja procesu ich podpisywania, monitorowanie statusu kończących się umów, rozmowy z potencjalnymi najemcami

  • Prowadzenie baz danych dotyczących najemców, sporządzanie raportów,

  • Wprowadzanie umów i dokumentów do systemów,

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń z najemcami,

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie,

  • Pierwsze doświadczenia w obszarze administracji i zarządzania obiektami

  • Umiejętność czytania i analizowania umów najmu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Nastawienie na osiąganie celów,

  • Umiejętność pracy zespołowej, wielozadaniowej oraz pod wpływem stresu,

  • Energię i inicjatywę w działaniu,

  • Dobra znajomość programu Excell

  • Analityczne myślenie

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń,

  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Współpracę w ramach ambitnego, profesjonalnego zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy grupą kapitałową istniejącą na polskim rynku już od ponad 16 lat. Jesteśmy właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie i Poznaniu, jednak głównym polem działalności pozostaje Wrocław. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzymy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy