Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. administracyjnych

TRAKT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

TRAKT SP. Z O.O. SP.K.

Jesionowa 9A

Wełnowiec

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca na recepcji – bieżąca obsługa gości, odbieranie przesyłek oraz sprawna i profesjonalna obsługa telefoniczna,
  • obsługa i nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • zarządzanie samochodami służbowymi (bieżąca obsługa, przeglądy, serwis itp.),
  • ogólne zadania administracyjne biura i rozwiązywanie drobnych problemów technicznych,
  • nadzór nad archiwum firmy,
  • wyjazdy do Inwestorów w celu załatwienia spraw zleconych przez Zarząd,
  • zapewnienie wsparcia kierownictwa firmy i pracowników biura w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu min. 3 lata,
  • praktyczna wiedza techniczna dot. obsługi pojazdów, zainteresowanie motoryzacją,
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość obsługi komputera (programy biurowe: Ms Office, Open Office) i urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na pierwszy kontakt z klientem anglojęzycznym,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudniania,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe na preferencyjnych warunkach, pakiet socjalny (Karta MultiSport, MedicoverSport, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do szkoleń, możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, owocowe poniedziałki, pyszna kawa, elastyczne godziny pracy) ,
  • stawiamy na przyjazną atmosferę, dlatego organizujemy spotkania integracyjne- zespołowe oraz ogólnofirmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Nasz sukces zawdzięczamy głównie zaangażowaniu, motywacji i kwalifikacjom naszych pracowników, czego rezultatem są sukcesy i prestiżowe nagrody. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju zawodowego wszystkich osób zatrudnionych w naszym biurze.

Aktualne oferty pracodawcy
ADM 2023

Specjalista/ka ds. administracyjnych, Jesionowa 9A, Wełnowiec, Katowice