Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Administracyjnych

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji (prowadzenie wszystkich aktywności administracyjnych),

  • koordynacja i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • wsparcie działów w organizacji spotkań, wydarzeń i podróży służbowych, dokonywanie niezbędnych rezerwacji,

  • profesjonalna obsługa Gości oraz Kontrahentów,

  • koordynacja współpracy z dostawcami: zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze,

  • obsługa faktur wpływających do firmy,

  • bieżące wspieracie pracowników biura w procesach administracyjnych,

  • dbanie o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Offfice,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista oraz dyskrecja,

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

  • znajomość programu SAP (mile widziane).

To oferujemy

  • pracę w jednym z najlepszych zespołów e-commerce w Polsce, zdobywcy nagród w prestiżowych konkursach branżowych - m.in.: Best on mobile, Best e-Commerce Retailer oraz najlepszy zespół e-Commerce B2C,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy