Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Analizy Danych Biznesowych

H+H Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kupiecka 6

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i zarządzanie danymi analitycznymi, importowanie oraz eksportowanie danych, przedstawianie wniosków i rekomendacji, aktywna współpraca z Działem Sprzedaży;

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Administrowanie procesami w w/w środowisku narzędziowym poprzez dbałość o poprawność i analizę danych;

  • Udział w procesie wdrażania i rozwoju systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe, w szczególności: ERP, CRM, Customer Portal oraz w przyszłości w innych platformach digital typu e-commerce;

Nasze wymagania

  • Analityczne podejście i umiejętność pracy z danymi - obsługa Excela z VBA

  • Umiejętność tworzenia automatyzacji (w szczególności Power Automate i PowerApps);

  • Znajomość języka angielskiego (średniozaawansowana B1);

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z CRM;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami klasy BI (rekomendowany Power BI z DAX);

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami CRM (preferowane Dynamics BC);

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami typu Customer Portal / E-commerce;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Zadanie analityczne

3

Zatrudnienie

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Przewiń do profilu firmy