Specjalista/ka ds. Audytu i Doradztwa

Media Markt

Media Markt

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytu wewnętrznego, tworzenie dokumentacji z audytu i rekomendacji

  • Analiza danych w kontekście wytycznych systemu zarządzania ryzykiem

  • Udział w opracowywaniu rocznych planów audytu wewnętrznego

  • Przeprowadzanie postępowań sprawdzających, monitorowanie wdrożeń rekomendacji

  • Działania doradcze w zakresie usprawnień systemu kontroli wewnętrznej i rozwiązań organizacyjnych

  • Sporządzanie raportów o wynikach audytów i kontroli

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość standardów audytu wewnętrznego i kontroli wewnętrznej

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Rozwinięte kompetencje analityczne i interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową/żywieniową – do wyboru

  • Dofinansowanie do nauki języków

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Kompleksowe wdrożenie i Opiekuna onboardingowego

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z Managerem działu i HR

Media Markt

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Przewiń do profilu firmy