Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Automatyki

VBW EngineeringO firmie

VBW Engineering

Chwaszczyńska 133D

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji techniczno – ruchowej

  • Projektowanie rozdzielnic zasilająco – sterujących

  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI

  • Uruchomienia urządzeń i systemów automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (kierunek Automatyka lub pokrewny)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Podstawowa znajomość środowiska AutoCAD

  • Podstawy programowania sterowników PLC

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i ciekawych projektach

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

VBW Engineering działa w branży instalacji obróbki powietrza, będąc wiodącym polskim producentem urządzeń i automatyki do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń według indywidualnych potrzeb klienta. Urządzenia VBW Engineering pracują w biurowcach, hotelach, szpitalach, szkołach, obiektach sportowo-rekreacyjnych, bankach, halach produkcyjnych, elektrowniach, kopalniach, supermarketach, multikinach, laboratoriach, basenach, tworząc wszędzie wewnętrzny optymalny mikroklimat. Produkt dopasowany ściśle do oczekiwań, wymagań i potrzeb gwarantuje satysfakcję klienta. Stała współpraca z ośrodkami badawczo-naukowymi specjalistów firmy pozwala na przedstawianie na rynku budowlanym nowych, wyspecjalizowanych rozwiązań, spełniających warunki konkurencyjne pomysłem i jakością.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania