Specjalista/ka ds. Bezpieczeństwa w Dziale BHP i OŚ

JACOBS DOUWE EGBERTS PL Sp. z o.o.

  • Sułaszewo (pow. chodzieski)

    Sułaszewo (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez działania podnoszące świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy,

  • Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy,

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń BHP dla pracowników i firm zewnętrznych,

  • Raportowanie wskaźników dot. bezpieczeństwa,

  • Raportowanie sytuacji niebezpiecznych i współpraca z odpowiednimi działami w celu terminowego podjęcia działań w zakresie wymaganych usprawnień,

  • Przeprowadzanie audytów w działach/obszarach pod kątem zgodności z przepisami BHP,

  • Zapewnienie dostępności środków ochrony indywidualnej dla pracowników, kontakty z dostawcami odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej oraz zarządzanie ich zapasami.

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje w zakresie BHP lub w trakcie ich nabywania,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale BHP,

  • Znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP, mile widziane również z zakresu ochrony środowiska,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,

  • Samodzielność i proaktywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport, bony i paczki na święta),

  • Bardzo dobra atmosfera w zespole,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. Bezpieczeństwa będziesz wspierał system zarządzania BHP w Palarni Kawy w Sułaszewie.

Jako silny konkurent na globalnym rynku kawy i herbaty, Jacobs Douwe Egberts posiada portfolio najbardziej rozpoznawalnych marek. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze wyróżniające się marki to Jacobs, Prima, Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pickwick, Pilao oraz Gevalia. Nasz biznes zbudowaliśmy na przekonaniu, że każdy zasługuję na kawę i herbatę, którą kocha. To przecież niesamowite, co może wydarzyć się przy filiżance kawy czy herbaty!

Do naszej Palarni Kawy w Sułaszewie k/ Margonina poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa w dziale BHP i OŚ.

Przewiń do profilu firmy