Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Bezpieczeństwa

Polska Akcja HumanitarnaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Działania mające na celu wzmacnianie przestrzegania standardów bezpieczeństwa Polskiej Akcji Humanitarnej na misjach;
  • Nadzorowanie zakupów sprzętu bezpieczeństwa, jego przechowywania i gotowości do użycia (data ważności, okresowe serwisowanie);
  • Analiza danych dot. bezpieczeństwa obszarów działalności PAH i sporządzanie na ich podstawie raportów;
  • Wspieranie komunikacji zespołów misyjnych i lokalnych w zakresie bezpieczeństwa;
  • Przeprowadzanie audytów z funkcjonowania systemów bezpieczeństwa na misjach;
  • Współpraca z szefami misji, personelem security i innymi działami w zakresie bezpieczeństwa;
  • Udział w działaniach zespołów kryzysowych;
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz planów;

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia związanego z sektorem bezpieczeństwa. W tym półroczne doświadczenie w obszarze związanym z relacjami międzynarodowymi;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne;
  • Wykazujesz nastawienie na przestrzeganie zasad i procedur;
  • Posiadasz wiedzę i umiejętności z jednego lub więcej następujących obszarów: bezpieczeństwo, policing, zdrowie i wellbeing, szkolenia, sprawy międzynarodowe, zarządzanie kryzysowe, ocena ryzyka;
  • Biegłe posługujesz się językiem angielskim (C1);
  • Gotowość do okresowych wyjazdów misyjnych;
  • Wyższe wykształcenie (licencjat);
  • Masz prawo jazdy kat. B;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowy urlop

Polska Akcja Humanitarna

Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, ale mamy też biuro w Toruniu, a także 5 stałych misji w Sudanie Południowym, Somalii, Iraku, Jemenie i na Ukrainie, gdzie zatrudniamy głównie pracowników lokalnych.

Specjalista/ka ds. Bezpieczeństwa, Warszawa