Oferta pracy

Specjalista/ka ds. BHP

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Poznańska 16, Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Poznańska 16

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań z obszaru BHP w organizacji w odniesieniu do obowiązujących regulacji prawnych

  • Budowanie świadomości w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom i poprawie warunków pracy

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż

  • Planowanie i koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 - letnie doświadczenie zawodowe – najlepiej w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność podejmowania decyzji adekwatnie do potrzeb biznesowych

  • Elastyczność i otwartość na zmiany

  • Znajomość przepisów BHP oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie mocno zorientowanej na pracownika i jego potrzeby

  • Elastyczny czas pracy i „krótsze piątki”

  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych (angielski i niemiecki)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Gabinet lekarski i fizjoterapetyczny na terenie firmy

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie obiadów na kantynie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Jesteśmy międzynarodowym producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W naszej siedzibie w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 500 osób, które od 30 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty. W 2021 r. oddaliśmy do użytkowania nowoczesny budynek ekspozycyjno – biurowy. Równocześnie rozpoczęliśmy inwestycję i trwa budowa kolejnej hali produkcyjnej oraz nowoczesnego magazynu wysokiego składu. Chcemy być dobrze przygotowani na czekające nas wyzwania i dalszy rozwój – dlatego już teraz poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej?

Koniecznie odwiedź naszą stronę: www.blum.pl

Przewiń do profilu firmy