Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. BHP

WAJNERT MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kolejowa 67, Międzybórz
    Międzybórz, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kolejowa 67

Międzybórz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP, PPOŻ,

  • Kontrola przestrzegania przepisów i zasad BHP na terenie prowadzonych prac,

  • Przygotowywanie raportów BHP z przeprowadzonych kontroli,

  • Udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • Opiniowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP oraz PPOŻ,

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach pracy oraz kontrola ich ważności,

  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP, PPOŻ,

  • Zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi i korporacyjnymi w zakresie BHP, PPOŻ

  • Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP i PPOŻ

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej,

  • Prowadzenie działań mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa pracowników oraz prowadzenie działania zmierzające do podnoszenia i sprawdzania świadomości dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony środowiska wraz z ich systemowym dokumentowaniem,

  • Realizacja innych zadań wymienionych w Rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń związanych z obszarem BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i PPOŻ

  • Umiejętność egzekwowania wymagań BHP, przeciwpożarowych

  • Doświadczenie minimum 3 lata, dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej – mile widziane.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia z zakresu BHP i Ochrony środowiska,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Stabilne zatrudnienie

  • Kursy językowe

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania firmowe

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 200 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy