Oferta pracy

specjalista/ka ds. BHP

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Duża międzynarodowa organizacji z branży automotive poszukuje specjalisty ds. BHP. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za obszar BHP oraz za utrzymanie systemu zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi standardami międzynarodowym w przedsiębiorstwie oraz z przepisami prawa. Praca we Wrocławiu w dogodnej lokalizacji FAT.

specjalista/ka ds. BHPNumer ref.: /693/05/2021/MI/72056

zadania

  • analiza przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy
  • komunikacja z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • popularyzacja problematyki BHP oraz ochrony środowiska w zakładzie pracy
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP oraz ochrony środowiska
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP oraz ochrony środowiska
  • raportowanie stanu BHP na potrzeby korporacji
  • współudział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • przygotowanie, prowadzenie audytów systemu zarządzania środowiskowego/BHP
  • wdrażanie wymagań prawnych i innych w zakresie ochrony środowiska
  • działania korygujące, zapobiegawcze, doskonalące w zakresie ochrony środowiska

oczekujemy

  • znajomości przepisów z zakresu BHP oraz ochrony środowiska
  • znajomości prawa pracy
  • podstawowej znajomość SIRT
  • podstawowej znajomości dokumentacji i systemów zarządzania: IATF16949, ISO14001, OHSAS18002
  • podstawowej znajomości wybranych modułów TETA
  • obsługi MS Office
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • znajomości przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • umiejętności zarządzania jakością
  • umiejętności zarządzania czasem i dobre organizacja pracy

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (na zastępstwo)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • premie
  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują nawet 5-6 zł
  • pracę w dogodnej lokalizacji z dojazdem komunikacją miejską (FAT)
  • darmowy zamknięty parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa
  • platforma benefitowa Randstad PLUS
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne