Specjalista(-ka) ds. budowania relacji i wsparcia klienta hipotecznego

mBankO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów detalicznych (m.in. rachunki, kredyty, ubezpieczenia, hipoteki),
  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad powierzonym portfelem klientów,
  • pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z deweloperami i pośrednikami na rynku nieruchomości,
  • realizowanie celów jakościowych i ilościowych.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą produktów kredytowych - hipotecznych i pozyskiwaniem klientów,
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne),
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z pośrednikami kredytowymi, biurami nieruchomości, deweloperami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Porozmawiasz telefonicznie z rekruterem/ką

2

Spotkasz się z managerem/ką

3

Zaprosimy Cię na spotkanie z naszym Biurem Regionu

4

Damy znać, jak Ci poszło!

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Specjalista(-ka) ds. budowania relacji i wsparcia klienta hipotecznego, Lublin