Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Budowania Relacji

Stowarzyszenie WIOSNA

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • budowanie zaangażowania i relacji klientów poprzez realizację działań: e-mail marketing, social media oraz komunikacja indywidualna online;

  • projektowanie doświadczeń klienta, realizacja planu komunikacji z grupami oraz poszukiwanie i rozwój nowych kanałów komunikacji z Darczyńcami i Beneficjentami;

  • przygotowywanie rekomendacji zmian w oparciu o badania oraz monitorowanie trendów rynkowych;

  • prowadzenie działań promujących i wspierających budowanie kultury Customer Experience w organizacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta;

  • posiadasz min. roczne doświadczenie pracy w roli lub w obszarze związanym z wdrażaniem rozwiązań w zakresie budowania zaangażowania klientów online;

  • masz wiedzę z zakresu customer experience, e-mail marketingu oraz innych kanałów komunikacyjnych z klientem;

  • znajomość narzędzi do realizacji działań i kampanii e-mail marketingowych np. freshmail;

  • w pracy wykorzystujesz i łączysz umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;

  • lubisz pracę kreatywną, stawiasz pytania i poszukujesz rozwiązań zorientowanych na klientów;

  • potrafisz współpracować w zespole, a o swojej pracy myślisz w sposób projektowy;

  • obserwujesz trendy, zachodzące zmiany w otoczeniu i potrafisz wykorzystać je do budowania doświadczeń klientów.

Mile widziane

  • znajomość naszych programów społecznych tj. Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości.

To oferujemy

  • możliwość realizowania ciekawych i ważnych społecznie kampanii społecznych i marketingowych pod szyldem Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości;

  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji w obszarze budowania doświadczeń klientów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • biuro w centrum Krakowa, przystosowane do obecnych warunków

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy