Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista/ka ds. Budowania Relacji

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • budowanie zaangażowania klientów zgodnie z wartościami i kulturą organizacji poprzez m.in.: e-mail marketing, media społecznościowe oraz komunikacja indywidualna online;

  • projektowanie doświadczeń klienta oraz wdrażanie rozwiązań w organizacji wpływających na poprawę jakości doświadczeń klienta;

  • przygotowywanie rekomendacji zmian w oparciu o badania oraz monitorowanie trendów rynkowych;

  • prowadzenie działań promujących i wspierających budowanie kultury Customer Experience w organizacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze związanym z wdrażaniem rozwiązań z zakresu budowania zaangażowania klientów online,

  • masz wiedzę z zakresu customer expierence, e-mail marketingu oraz innych kanałów komunikacji online z klientem;

  • w pracy wykorzystujesz i łączysz umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;

  • lubisz pracę kreatywną, stawiasz pytania i poszukujesz rozwiązań zorientowanych na klientów;

  • potrafisz współpracować w zespole, a o swojej pracy myślisz w sposób projektowy;

  • obserwujesz trendy, zachodzące zmiany w otoczeniu i potrafisz wykorzystać je do budowania doświadczeń klientów.

Mile widziane

  • umiejętność facylitacji spotkań;

  • znajomość metody design thinking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

analiza zgłoszeń

2

screening telefoniczny

3

rozmowa rekrutacyjna

4

decyzja o zatrudnieniu

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 150 pracowników centrali. Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi markami technologicznymi, takimi jak Microsoft, Google czy Facebook.

Przewiń do profilu firmy