Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Compliance i Bezpieczeństwa

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zgodności działań Grupy EFL z wymogami prawa, regulatora oraz procedurami wewnętrznymi w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu

  • monitorowanie procesu oceny klienta oraz analiza transakcji w celu przeciwdziałania czynnościom zabronionym

  • współpraca z jednostkami biznesowymi przy wdrażaniu regulacji związanych z AML-CFT

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i regulaminów Compliance w organizacji

  • tworzenie regulacji wewnętrznych, wdrażanie dobrych praktyk, organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu Compliance

  • analiza oraz przeprowadzanie postępowania wyjaśniającego w przypadku zgłoszeń o stwierdzonych naruszeniach przepisów

  • współpraca z CAL&F oraz z jednostkami Grupy EFL (Carefleet, Truck Care, Eurofactor, EFL Finance)

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość regulacji AML-CFT lub doświadczenie w tworzeniu procedur i regulaminów w tym zakresie

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Bankowość, Finanse, Prawo

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość MS Office

  • umiejętność współpracy

  • otwartość na nowe doświadczenia i gotowość do podejmowania wyzwań

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing

  • buisness casual dress code