Oferta pracy

Specjalista/ka ds. content marketingu

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie treści na strony internetowe, tworzenie opisów nowych usług;

  • Współpraca i tworzenie angażującej treści do mediów społecznościowych, prowadzenie harmonogramu publikacji / content planu;

  • Optymalizowanie tekstów zgodnie z zasadami SEO;

  • Współpraca przy tworzeniu newsletterów -> liczymy na osoby twórcze 😊;

  • Codzienna komunikacja i współpraca z innymi działami;

Nasze wymagania

  • Lekkie pióro - sprawne, kreatywne redagowanie tekstów o różnym charakterze i przeznaczeniu;

  • Znajomość zasad poprawnej polszczyzny, interpunkcji i ortografii;

  • Znajomość narzędzi i kanałów social media;

  • Podstawowa wiedza o SEO i optymalizacji treści w Internecie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -> szukamy osoby, która kocha pisać i nam w tym pomoże;

  • Szukamy osoby, która obraca się w social media i będzie na bieżąco ze znajomością trendów;

  • Zainteresowanie i oczytanie, w tym co się dzieje na świecie i przełożenie tego na naszego bloga;

  • Liczy się kreatywność, pomysłowość i motywacja;

Mile widziane

  • Znajomość systemu WordPress;

  • Podstawowe umiejętności w zakresie grafiki komputerowej;

  • Wiedza z zakresu księgowości, kadr, audytu, konsultingu biznesowego;

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę zdalną;

  • Zdobycie nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji w branży;

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;

  • Cykliczne szkolenia branżowe;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

Przewiń do profilu firmy