Oferta pracy

Specjalista/ka ds. controllingu

Opel Poland Sp. z o.o.O firmie

Opel Poland Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 206

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budżetowanie, prognozowanie, analiza odchyleń i kontrola kosztów strukturalnych,

  • bieżące analizy kosztów na zlecenie Dyrektora Finansowego oraz Zarządu,

  • kontrola prawidłowości wprowadzanych do systemu finansowego – SAP danych,

  • lokalna administracja systemu SAP, tj. nadawanie uprawnień użytkownikom i wsparcie użytkowników w procesowaniu dokumentów w systemie SAP,

  • raportowanie wyników lokalnej jednostki do centrali,

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych,

  • udział w finansowym zamknięciu miesiąca,

  • przygotowywanie lub weryfikacja, na płaszczyźnie finansowej, umów z dostawcami,

  • rozwiązywanie i wdrażanie wszelkich niestandardowych lub nowych procesów w firmie, od strony finansowej,

  • przygotowywanie prezentacji dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie - minimum 3 lata, w obszarze finansów, controllingu i analizy finansowej, mile widziane doświadczenie w pracy korporacyjnej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • zaawansowana znajomość programów MS Office (w tym języka VBA) oraz MS Access,

  • bardzo dobra znajomość programu SAP FI/CO,

  • umiejętności analityczne oraz prezentacji,

  • proaktywna postawa i zorientowanie na wyniki.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pracę w dynamicznej, innowacyjnej firmie z branży motoryzacyjnej,

  • indywidualny wybór spośród pakietu benefitów, w tym m.in. opieka medyczna i ubezpieczenie,

  • przeważającą pracę zdalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Groupe PSA jest międzynarodową korporacją o globalnym zasięgu. Jej celem jest stać się wiodącym producentem samochodów i dostawcą rozwiązań wspierających mobilność, dających klientom wolność przemieszczania się na co dzień oraz podróżowania po całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy