Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. dotacji

Iqon Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Iqon Sp. z o.o.

Stefana Otwinowskiego 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • analiza możliwości finansowania projektów z funduszy zewnętrznych,

  • poszukiwanie programów spójnych ze strategią i kierunkami działania Biura,

  • przygotowywanie i składanie projektów pod kątem zewnętrznych źródeł finansowania: wnioski aplikacyjne, biznes plany, studia wykonalności, itp.,

  • koordynacja działań projektowych z poszczególnymi działami,

  • opracowywanie niezbędnych dokumentów,

  • kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów,

  • przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • min. 1-roczne doświadczenie w realizacji projektów m.in. rozliczeniu projektów,

  • min. 1-roczne doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy unijnych,

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, mile widziane ukończone studia podyplomowe lub kursy w zakresie funduszy europejskich),

  • mile widziane doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy unijnych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: w szczególności Word i Excel),

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,

  • ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • umowa o pracę, możliwa również współpraca B2B.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Marka obecna na rynku od 2006 roku na rynku doradztwa w zakresie pozyskiwania dofinansowania na przedsięwzięcia komercyjne i niekomercyjne. Idea działalności firmy została ujęta w jej nazwie „IQ” + on, czyli włączamy IQ w celu kreacji i realizacji innowacyjnych rozwiązań.

www.iqon.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając przycisk aplikowania!