Oferta pracy

Specjalista/ka ds. e-commerce

Harper Hygienics S.A.

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii oraz kalendarza promocyjnego wsparcia sprzedaży w kanale e-commerce

  • Tworzenie materiałów wspierających sprzedaż oraz akcji promocyjnych dla Klientów w kanale e-commerce przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży oraz dystrybutorami firmy

  • Koordynacja planów aktywacji sprzedaży offline i online

  • Prezentowanie działań w kanale e-commerce na spotkaniach marketingowo-sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza trendów e-commerce oraz rynku

  • Prace operacyjne związane ze wsparciem działu trade marketingu

Nasze wymagania

  • Pasja do sprzedaży online

  • Praktyczne doświadczenie, poparte sukcesami we współpracy z klientami w kanale e-commerce

  • Znajomość narzędzi, platform, nośników online wspierających działania e-commerce oraz narzędzi trade marketingowych

  • Mile widziane doświadczenie w trade marketingu lub sprzedaży (w branży FMCG lub internetowej)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziany j. rosyjski)

  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności excel i power point)

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, w tym umiejętność samodzielnego planowania i zarządzania wieloma projektami jednocześnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • Pakiet benefitów min. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, zniżki na firmowe produkty

  • Pracę ze znanymi markami, liderami rynku w swoich kategoriach

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce

  • Zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, otwartym i nastawionym na współpracę zespole

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii, Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.