Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Employer Branding

Pragmatic CodersO firmie

Pragmatic Coders

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii w zakresie prezentowania wizerunku i marki Pragmatic Coders, jako pracodawcy,

  • Komunikacja w obszarze działań rekrutacji i employer brandingu,

  • Zarządzanie kampaniami social media poprzez tworzenie angażujących treści na portalach: Facebooku, LinkedIn, Instagramie, Twitterze czy Youtube, tworzeniem kampanii Facebook Ads/LinkedIn Ads, analizą rezultatów podejmowanych działań i wdrażaniem na ich bazie usprawnień,

  • Zarządzanie i tworzenie treści strony kariera (content plan, artykuły, blog posty, wywiady i co jeszcze przyjdzie Ci do głowy) oraz ich promocja,

  • Koordynacja działań związanych z email marketingiem,

  • Angażowanie i zachęcanie pracowników do udziału w inicjatywach wymagających ich udziału (np. blog posty, wywiady, artykuły, etc.),

  • Realizacja wspólnie z zespołem HR działań wzmacniających pozytywny odbiór organizacji wśród pracowników,

  • Koordynacja i organizacja wydarzeń i aktywności związanych z promowaniem marki Pragmatic Coders.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w dziedzinie employer branding lub marketingu,

  • Pasja do tematów związanych z employer brandingiem, marketingiem rekrutacyjnym i komunikacją,

  • Doświadczenie w zarządzaniu i egzekucji strategii social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, YouTube itp.),

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia treści dedykowanych potencjalnym kandydatom do pracy w IT,

  • Dokładność i skrupulatność w działaniu,

  • Zmysł estetyczny, umiejętność obsługi programów graficznych oraz obróbki video (np. Canva, Photoshop),

  • Nastawienie na cel, efekty i szybką realizację pomysłów,

  • Pasja do technologii i umiejętność efektywnego korzystania z różnorodnych narzędzi i technik wspierających działania employer branding,

  • Doskonała znajomość języka polskiego zarówno w mowie i piśmie,

  • Angielski na poziomie B2+.

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń,budżet szkoleniowy),

  • Autonomię i decyzyjność, realny wpływ na kształt organizacji,

  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!

  • Elastyczne godziny pracy, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele .

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Szukasz miejsca, które umożliwi Ci wykorzystanie kreatywności w działaniu?Social media nie mają przed Tobą tajemnic?Komunikacja to Twoja mocna strona?Jeśli tak, to może połączymy siły?

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako Specjalista/ka ds. Employer Brandingu i pomoże nam pokazać światu zewnętrznemu, jak wyjątkowym miejscem pracy jest Pragmatic Coders.

Przewiń do profilu firmy