Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Fakturowania

Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Kostowiec 18

Rozalin (pow. pruszkowski)

Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w związku z rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień, wystawianie korekt, fakturowanie (FV, FKOR, WZ, PZ, etc.)
  • weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu Comarch ERP XL, w tym w szczególności zakładanie kart produktów, monitorowanie dat ważności oraz wprowadzanie danych logistycznych towarów
  • odpowiedzialność za proces fakturowania oraz wprowadzania dostaw towaru do systemu Comarch ERP XL
  • ewidencja dokumentów oraz zapewnienie poprawności obiegu dokumentów
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji
  • merytoryczna współpraca z pracownikami innych działów firmy

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw księgowości
  • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (08:00-16:00 i 11:00-19:00)
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, sumienność oraz zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Big Brands Group Sp. z o.o. Sp. k. oraz jego Partnerów w celu prowadzonego procesu rekrutacyjnego" W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie): „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne