Oferta pracy

Specjalista/ka ds. fakturowania w dziale księgowości

igus Sp. z o.o.O firmie

  • Działkowa 121, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

igus Sp. z o.o.

Działkowa 121

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących sprawach,

  • Wystawianie faktur/korekt przychodowych (krajowych, eksportowych, unijnych), oraz not obciążeniowych,

  • Importowanie faktur do systemu księgowego,

  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działem handlowym,

  • Współpraca ze spółką matka w Niemczech,

  • Wsparcie działu w księgowaniu wyciągów bankowych,

  • Rozliczanie wpłat za proformy,

  • Tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • Jest Studentem Studiów Zaocznych lub Absolwentem (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość),

  • Jest dyspozycyjna w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie),

  • Zna Pakiet MS Office, w szczególność program Excel,

  • Jest dobrze zorganizowana i potrafi zarządzać swoim czasem,

  • Jest samodzielna, asertywna oraz odpowiedzialna,

  • Miała okazję pracować w systemie Comarch.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – wedle preferencji,

  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożeniowego,

  • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Niestandardowe benefity: (analogiczne jak na Młodszego Specjalistę ds. HR).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • uczestnictwo w programie MyBenefit

  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego

  • nagrody jubileuszowe

  • nieograniczony dostęp do audiobooków

  • dodatkowe premie

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • okolicznościowe loterie z nagrodami

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy