Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista/-ka ds. finansów i księgowości

Korner Zarządzanie NieruchomościamiO firmie

  • Śniadeckich 7
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Korner Zarządzanie Nieruchomościami

Śniadeckich 7

Bydgoszcz

Nasza firma funkcjonuje na bydgoskim rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych od 2004r.

W związku z rozwojem naszej firmy i powiększaniem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista/-ka ds. finansów i księgowości.

Zakres zadań:

  • rozliczanie mediów
  • księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wprowadzanie operacji księgowych do systemu obsługującego wspólnoty mieszkaniowe (Mieszczanin)
  • fakturowanie sprzedaży
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami oraz firmami obsługującymi klientów
  • przygotowywanie deklaracji, m. in. CIT, PIT, odpady
  • dbanie o poprawne przetwarzanie i archiwizację dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • wprowadzanie do systemu komputerowego nowych wspólnot - analiza archiwalnej dokumentacji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych
  • doświadczenie w księgowości zarządczej nieruchomości - mile widziane
  • dobra organizacja czasu pracy
  • rzetelność, terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • partnerską kulturę firmy
  • wsparcie przełożonego, zespołu i dobrą atmosferę pracy
  • dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne