Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Finansowania (Analiza danych, SQL)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania finansowania na potrzeby działalności Grupy EFL, w tym: współpraca z Międzynarodowymi Instytucjami Finansowymi (MIF), wsparcie procesów związanych z programami sekurytyzacyjnymi

  • sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc w oparciu o rozbudowane źródła danych (Excel, Access, Hurtownia Danych)

  • udział w implementacji zmian z zakresu IT

  • uczestnictwo w projektach z obszaru finansów, ryzyka i IT

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu ekonomii i finansów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access)

  • min. średnia znajomość języka SQL

  • znajomość narzędzi klasy Business Intelligence (Power BI, Business Objects)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielną korespondencję/komunikację z partnerami zagranicznymi

  • rzetelność i dokładność

  • samodzielność i umiejętność zdobywania informacji

  • otwartość na pracę w zespole, komunikatywność i asertywność

  • predyspozycje do pracy w projektach również w roli lidera zadań

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w bankowości korporacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą pracę i rozwój poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • bogatą ofertę socjalną, w tym opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników