Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. finansowania inwestycji deweloperskich

ECO A.B.I. Ewa FabińskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z bankami i instytucjami finansowymi w zakresie pozyskiwania środków na realizację inwestycji deweloperskich oraz realizacji zadań wynikających z zawartych umów.

Nasze wymagania

  • pożądane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • zdolność analitycznego myślenia, zdolności numeryczne

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość/doświadczenie w branży deweloperskiej

To oferujemy

  • pracę w firmie deweloperskiej z tradycjami

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zajęcia sportowe – kartę MultiSport

  • grupowe ubezpieczenie

O nas