Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista/-ka ds. finansowo-księgowych

KZN Rail Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Półłanki 25
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KZN Rail Sp. z o.o.

Półłanki 25

Kraków

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową. Jesteśmy spółką wykonawczą, realizującą zadania związane z zabudową, naprawą czy serwisem infrastruktury torowej, stanowiącą element spinający łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej KZN Bieżanów.

W chwili obecnej Spółka KZN Rail poszukuje odpowiedzialnej i chętnej do pracy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dekretacja i kontrola dokumentów kosztowych (m.in. faktury, delegacje)
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w organizacji firmy,
  • Monitorowanie zobowiązań i należności, w tym windykacja,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Przygotowanie materiałów na potrzeby dokumentacji cen transferowych,
  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień na zamknięcie finansowe miesiąca (współpraca z Biurem Rachunkowym),
  • Udział w przygotowaniu sprawozdania rocznego,
  • Przygotowywanie dokumentów dla instytucji zewnętrznych (m.in. monitoring bankowy).
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Rozliczanie podróży służbowych,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości,
  • Min. 2-letniego doświadczenia w obszarze finansowo-księgowym,
  • Pożądane doświadczenie w branży budowlanej,
  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Praktycznej znajomości zasad księgowania, wystawiania faktur sprzedaży,
  • Dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Sumienność, dokładność oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Nowoczesny pakiet motywacyjny;
  • Nowoczesne systemy identyfikacji i rozwoju;
  • Pracę w fantastycznym zespole - dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia  kwalifikacji oraz szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Benefity tj. m.in. opieka medyczna(Pakiet medyczny COMFORT w grupie LUX-MED), możliwość korzystania z usług karty Multisport Plus, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne

Ogłoszenie archiwalne