Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. finansowo-księgowych

Qubiqa Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Qubiqa Sp. z o.o.

Ceramiczna 30

Piła

Qubiqa Sp. z o.o. należy do grupy Qubiqa A/S .

Qubiqa A/S zajmuje się produkcją zautomatyzowanych urządzeń przeznaczonych do logistyki i automatyzacji w przemyśle.

Firma Qubiqa Sp. z o.o. w Pile poszukuje osoby na stanowisko

Opis stanowiska

Specjalista/-ka ds. finansowo-księgowych będzie podlegał/a Dyrektorowi Zarządzającemu (CEO) i Dyrektorowi Finansowemu Grupy (CFO).

Stanowisko w Spółce, łączące zadania księgowe, z rozwojem wewnętrznych procesów, raportowaniem do władz Spółki oraz wspierające dział kontrolingu.

Obowiązki

  • Tworzenie i kontrola planów i prognoz Cash flow,
  • Kontroling – w tym raportowanie KPI, wycena wartości zapasów, produktów, zleceń produkcyjnych oraz analiza odchyleń,
  • Współpraca przy zamykaniu miesiąca w SAP, w tym weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • Przygotowywanie materiałów do rocznych sprawozdań finansowych,
  • Współpraca przy tworzeniu budżetów oraz realizację prognoz kwartalnych
  • Tworzenie i rozwój procedur dot. rozliczania kosztów, nowych procesów w SAP i SAP BI oraz narzędzi analitycznych we współpracy z Zarządem Spółki i Grupy,
  • Tworzenie i aktualizowanie opisów procesów i instrukcji kluczowych procesów w SAP w zakresie danych systemowych, produkcji, itp.
  • Tworzenie i wdrażanie wytycznych korporacyjnych we współpracy z Zarządem Spółki w Danii,
  • przygotowywanie bieżących analiz i raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – finanse lub rachunkowość (może być w trakcie studiów),
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie jak i samodzielnie
  • Znajomość polskiego GAAP
  • Znajomość SAP (transakcje finansowe i kontrolingowe) mile widziana

Kogo szukamy:

  • Osoby zorganizowanej i dokładnej oraz zorientowanej na biznes i znajdowanie rozwiązań,
  • Realizującej zadania zgodnie z harmonogramem,
  • Gotowej do czynnego udziału w procesach transformacji – we współpracy z Dyrektorem Zarządzającym i Zarządem Grupy,
  • Praca na tym stanowisku będzie odbywać się w ścisłej współpracy z Zarządem Grupy (CFO i działem kontrolingu w Danii),
  • Gotowej do wyjazdów do siedziby głównej w Danii na ok. 3 dni w miesiącu.

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji, jako część lokalnego zespołu,
  • Możliwość elastycznego czasu pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy