Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. finansowych

Cebrio Grzegorz Pelczar

  • Grabowa 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grabowa 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie, prezentowanie i interpretowanie analiz finansowych, w tym:

  • analizę obecnie prowadzonych przedsięwzięć pod kątem efektywności finansowej,

  • badanie rentowności.

  • Analiza planowanych przedsięwzięć poprzez ocenę ryzyka ekonomicznego,

  • Planowanie oraz realizacja zadań związanych z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie, w szczególności w zakresie analizy finansowej.

  • Tworzenie modeli finansowych, w tym prognoz rachunku zysków i strat, bilansu oraz rachunku przepływów pieniężnych, a także analiz dotyczących rzeczywistych wyników operacyjnych w porównaniu z budżetem.

  • Zarządzanie ryzykiem kredytowym.

  • Współpraca z instytucjami/podmiotami finansowymi.

  • Przygotowywanie prognoz finansowych oraz analiz dotyczących rzeczywistych wyników operacyjnych w porównaniu z budżetem.

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii i/lub finansów.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu pełnych prognoz finansowych przedsiębiorstwa(zawierających prognozę rachunku zysków i strat), bilansu oraz rachunku przepływów pieniężnych i scenariuszy rozwoju umożliwiających elastyczną analizę danych. Wiedza oraz doświadczenie w zakresie opracowania prognoz finansowych/ budowy modeli.

  • Wiedza w zakresie analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych oraz oceny opłacalności projektów inwestycyjnych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego.,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie)

To oferujemy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Elastyczne formy pracy

  • Przyjazna atmosfera w zespole naukowo-biznesowym

  • Dostęp do auta służbowego.

  • Wpływ na rozwój i kierunki działań firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli GOZ, B+R i ESG nie są dla Ciebie tylko pustymi skrótami, jeśli lubisz wyzwania i pracę

w interdyscyplinarnym zespole, mamy dla Ciebie ofertę. W CEBRIO kreujemy biznesy, najchętniej zielone. We współpracy z biznesem i jednostkami naukowymi, realizujemy projekty B+R biorąc udział w budowaniu zespołów badawczych, opracowywaniu merytorycznej koncepcji projektów i nadzorowaniu realizacji prac badawczych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Interdyscyplinarne doświadczenie pozwala nam realizować projekty z różnych dziedzin. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście, partnerskie relacje z Klientami i możliwość wdrażania pomysłów w życie. Firma posiada własne zaplecze technologiczne. Współpraca, zaangażowanie i kreatywność pozwalają nam tworzyć innowacyjne i wartościowe projekty.

Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy