Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

BKT Elektronik SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

BKT Elektronik SP. Z O.O.

Łochowska 69

Bydgoszcz

BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem i dostawcą szaf i obudów ICT, systemu okablowania strukturalnego, rozwiązań światłowodowych oraz innych produktów związanych z infrastrukturą ICT. Działamy na rzecz branż: telekomunikacyjnej, informatycznej oraz automatyki przemysłu. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i na świecie. W związku z rozwojem firmy do naszej centrali w Bydgoszczy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Cel stanowiska:

  • kontrola wewnętrzna obiegu dokumentów i przepływu towarów w procesach magazynowych spółki,
  • dbałość o pilnowanie określonych standardów pracy i optymalizację kosztów w obszarze magazynu.

Zadania:

  • bieżąca praca z klientem zewnętrznym (dostawcy, odbiorcy),
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie (Zakupy/Handel/Księgowość),
  • prawidłowa ewidencja, rozliczanie i  przygotowanie dokumentów magazynowych,
  • kompletowanie dokumentów obrotu materiałowego, dotyczących przychodu i rozchodu oraz sprawdzanie ich pod względem formalno-rachunkowym,
  • wyjaśnienia niezgodności w obszarze magazynowym (strefa przejęć i wydań),
  • weryfikacja przewoźników oraz przygotowywanie listów przewozowych CMR,
  • wsparcie dla innych działów w zakresie rozpatrywania reklamacji,
  • zamawianie komponentów i materiałów bezpośrednich wykorzystywanych w procesie magazynowym,
  • sporządzanie zlecanych przez przełożonego raportów i zestawień,
  • samodzielne raportowanie nieprawidłowości,
  • współpraca z przełożonym w zakresie rozwoju systemu magazynowego i gospodarki magazynowej,
  • udział w inwentaryzacjach magazynów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • terminowość i dokładność podczas wykonywanych zadań,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień i systemów z zakresu gospodarki magazynowej,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office) w szczególności Excel,
  • znajomość systemu Enova 365 będzie dodatkowym atutem,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i dbałość o dokumentację,
  • inicjatywa w działaniu oraz umiejętność działania w sytuacjach zmiennych i dynamicznych,
  • otwartość na przyjmowanie i właściwe wykorzystanie informacji zwrotnej,
  • chęć ciągłego uczenia się oraz umiejętność dzielenia się pozyskaną wiedzą,
  • proaktywna postawa w planowaniu własnego rozwoju,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej, ponad 20 letniej pozycji rynkowej,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (wysokie świadczenia świąteczne, prywatna opieka medyczna PZU, dofinansowanie posiłków we własnej stołówce),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze logistyki, szkolenia.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BKT Elektronik Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest BKT Elektronik Sp. z o.o. z siedzibą w Białych Błotach 86-005, ul. Łochowska 69; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy