Specjalista/ka ds. handlowych (rynek urządzeń dla gazownictwa)

Elektrometal S.A.O firmie

  • Cieszyn, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Elektrometal S.A.

Stawowa 71

Cieszyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zamówień, wysyłek i fakturowanie;
  • wsparcie techniczne służb handlowych;
  • koordynacja i współpraca przy realizacji zleceń inwestycyjnych – bieżąca obsługa handlowo-administracyjna;
  • udział w targach branżowych oraz sympozjach naukowych branży gazowniczej (krajowych i zagranicznych);
  • nieustanne pogłębianie wiedzy z zakresu branżowych zagadnień technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane techniczne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach nieszablonowych, dobra organizacja pracy;
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z podmiotami zewnętrznymi;
  • dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Benefity

  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

ELEKTROMETAL SA

ul. Stawowa 71, 43 – 400 Cieszyn

lub za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Specjalista/ka ds. handlowych (rynek urządzeń dla gazownictwa), Stawowa 71, Cieszyn