Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. HR

Hermes Fulfilment Sp. z o.o.O firmie

  • Iłowa
    Iłowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,
  • Prowadzenie działań employer brandingowych,
  • Onboarding i offboarding pracowników,
  • Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów,
  • Współtworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,
  • Wykonywanie zadań administracyjnych,
  • Wspieranie Dyrektora HR w zakresie bieżących projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa oraz wytrwałości w działaniu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu bezpośredniego wyszukiwania kandydatów (Direct search).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Gwarancję stabilnej pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

Hermes Fulfilment jest częścią Grupy Hermes, która należy do Grupy Otto. Jest centralnym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki. Rocznie wysyła około 1 miliona paczek, zawierających łącznie 300 milionów produktów. Grupa Otto jest międzynarodowym konglomeratem, działającym m.in. w sektorze handlu detalicznego, finansów, ubezpieczeń, przesyłek międzynarodowych, logistyki. Grupa Otto generuje rocznie 16 mld euro przychodu, zatrudnia 50.000 pracowników i realizuje 60 mln zamówień rocznie, jest obecna w 30 krajach. Założona w 1949 roku, Otto należy do największych firm rodzinnych w Europie.

Specjalista/ka ds. HR, Iłowa