Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. HR

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

  • Wdrażanie grupowych procesów, procedur i innych działań HR w Spółce;

  • Kontroling kosztów pracowniczych;

  • Współpraca z zespołem HR w Grupie;

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP;

  • Wspieranie managerów w zakresie HR, prawa pracy i wyjaśniania kwestii związanych z wynagrodzeniami i rozliczeniem premii;

  • Aktualizacja regulaminów pracy i wynagradzania oraz innych dokumentów/procedur wewnętrznych;

  • On-boarding organizacyjny nowych pracowników, oraz exit interview;

  • Przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów pracowniczych, związanych ze współpracą B2B, oraz innych umów cywilno-prawnych – na bazie otrzymanych wzorów;

  • Weryfikacja list płac;

  • Współpraca z firmą kadrowo-płacową;

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, oraz ewidencja obecności;

  • Bieżący kontakt z usługodawcami;

  • Organizacja eventów i wydarzeń dla pracowników;

  • Raportowanie do dyrektora operacyjnego.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze HR (mile widziane doświadczenie z agencji rekrutacyjnej);

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i budowania relacji;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania;

  • Proaktywne podejście do pozyskiwania kandydatów i kreatywność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie (minimum B2);

  • Dobra znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz programów MS Office;

  • Doświadczenie w obsłudze systemów ATS tj. Traffit będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o umowę B2B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów na każdym etapie ich tworzenia. W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy Specjalisty/-ki ds. HR.

Przewiń do profilu firmy