Oferta pracy

Specjalista(-ka) ds. informacji zarządczej Operacji

mBank

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analiza wskaźników efektywności procesów operacyjnych

  • Wspieranie menedżerów i dyrektorów w zakresie wniosków z raportów i analiz

  • Przedstawianie rekomendacji w celu poprawiania efektywności operacyjnej

  • Identyfikowanie potrzeb, projektowanie i wdrażanie zmian w aplikacjach i narzędziach wspierających zarządzanie operacjami

  • Dbanie o poprawność raportowania pracowników operacyjnych

  • Administrowanie systemem i narzędziami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w controllingu (mile widziane w controllingu operacji)

  • Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym

  • Kompetencje analityczne oraz otwartość na pracę narzędziami ułatwiającymi pracę z liczbami

  • Umiejętność budowania relacji oraz nastawienie na współpracę z innymi jednostkami banku

  • Chęć do samodzielnego drążenia/ zadawania pytań dotyczących ciekawych, czy dziwnych zjawisk w danych

  • Odpowiedzialność za realizowane zadania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Poprosimy Cię o wykonanie testu analitycznego (online)

3

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

4

Damy znać, ja Ci poszło!

Zespół:

Nasz Zespół wspiera operacje banku w zakresie mierzenia efektywności. Blisko współpracujemy z menedżerami i dyrektorami przy analizie danych, pomagając w podejmowaniu decyzji, które mają poprawić efektywność. Utrzymujemy i rozwijamy model opomiarowania operacji oraz narzędzia wspierające.

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy