Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. kadr

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    KADRY/GORZ/0519

    Obowiązki:

    • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników,
    • prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie raportów i zestawień,
    • rozliczanie ewidencji czasu pracy,
    • współpraca z koordynatorami w zakresie zarządzania pracownikami z zagranicy,
    • archiwizowanie dokumentów,
    • budowanie oraz rozwijanie relacji z klientem.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w dziale kadr,
    • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
    • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
    • zaangażowanie i sumienność,
    • dobra organizacja pracy,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie stałe plus premie powiązane z wynikami,
    • pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • pakiet szkoleń,
    • przyjazną atmosferę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis